Podwiązki ślubne - Pierwszy Taniec Dance Agency

Podwiązki ślubne

Podwiązki wykonane są z delikatnych włoskich koronek. Na wierzchu ręcznie wykończone delikatnymi perełkami, z tyłu wykończone gumką z paskiem silikonowym, co zapobiega spadaniu z nogi i jednoczenie ładnie dopasowuje się do uda. Jest to bardzo ważne podczas szalonej imprezy. Zależy nam na tym, żebyście skupiły się na dobrej zabawie, uśmiechu i swojej radości.

Podwiązki są personalizowane, szyte na konkretny rozmiar uda. To znaczy, że Ty wysyłasz nam obwód swojego uda w miejscu, w którym chcesz, żeby znalazła się podwiązka, a my szyjemy podwiązkę dokładnie dla Ciebie. Każda wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły. W związku z tradycją weselną, że panna młoda powinna mieć przy sobie coś niebieskiego podczas ślubu, proponujemy doszycie niebieskiej kokardki do podwiązki. Możemy przyszyć kokardkę do każdego modelu.

Nasze produkty dedykowane są wymagającym pannom młodych, które cenią sobie wysoką jakość oraz piękne wykonanie, a także kobietom, które chcą się poczuć kobieco, zmysłowo i delikatnie. W ofercie posiadamy podwiązki ślubne a także podwiązki na takie okazje jak studniówka, walentynki lub romantyczny wieczór.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Wykonanie - Visgo